Customizable Komèsyal Moulen Kafe Karakteristik pwodwi
1.High -Pèfòmans Manje Efikasite: Ekipe ak 64mm ebavures plat, li delivre yon pwodiksyon fiks 7-12kg / h fanm k'ap pile, plis yon lavi burr 500kg ki koupe desann sou bezwen ranplasman.
2.Global pouvwa konpatibilite: Travay ak 110-240V vòltaj ak 50/60Hz frekans, ekipman pou pouvwa Fitting atravè rejyon diferan.
3.Balanced Kapasite & Portability: Hopper pwa 1.2kg la okipe fanm k'ap pile esansyèl, pandan y ap 12kg pwa nèt la (14kg brit) fè li fasil pou avanse pou pi ak magazen.
4.Durable Materyèl Bati: Kò prensipal aliminyòm ofri solidite ak chalè dissipation, asosye ak yon chòk -hopper PC ki reziste pou itilizasyon dirab.
5.Opsyon koulè versatile: Disponib nan nwa, blan, ajan, ak wouj pou matche ak divès kalite dekorasyon oswa estil ekipman.




OEM/ODM Moulin Kafe Espesifikasyon
| Spesifikasyon | Detay yo |
|---|---|
| Burrs dyamèt | Φ 64 mm (plat) |
| Burrs pou tout lavi | 500kg |
| Fòs kraze (Kapasite kraze) | 7-12kg / èdtan |
| Rated vòltaj / frekans | 110-240V, 50/60Hz |
| Pouvwa nominal (pouvwa motè) | 350 W / 1400RPM |
| Kapasite Hopper pwa | 1.2kg |
| G.W/N.W | 14kg/12kg |
| Dimansyon | 302156cm |
| Kò prensipal (materyèl) | Aliminyòm |
| Hopper (materyèl) | PC |
| Koulè | nwa, blan, ajan, wouj |
An gwo kafe moulin faktori




Eritaj pwofesyonèl:Espesyalize nan konsepsyon moulen kafe, R & D ak pwodiksyon depi 2007, ak eksperyans endistri pwofon.
Konfigirasyon Premium:Ekipe ak enpòte burrs Italyen (Φ50/Φ64/Φ74/Φ83), pwodwi konfòme yo ak estanda kalite entènasyonal yo.
Kapasite pwodiksyon:Plis pase 100 anplwaye, lavant anyèl ki depase USD 15 milyon, 80% nan pwodwi ekspòte globalman, sa ki pèmèt akonplisman lòd efikas.
Kontwòl Kalite -sik konplè:Enspeksyon kalite strik pandan tout pwodiksyon an, ansanm ak sèvis apre-lavant konplè ak rezo mondyal pou koperasyon gratis-.
Konprann pwoblèm ekspòtasyon...
1.Ki sa ki nan kapasite nan fanm k'ap pile?
7-12kg/èdtan (varye selon gwosè burr) - apwopriye pou ti -a-mwayen komèsyal (kafe/biwo) ak gwo itilizasyon kay.
2. Ki jan yo kenbe?
Netwayaj bwòs chak mwa (pa gen dlo sou motè); ranplase burrs apre 3-5 ane.
3.Ki sa ki nan garanti a?
12-mwa garanti pou domaj fabrikasyon (motè, burrs, pati elektrik).
Baj popilè: mini espresso moulen, Lachin, manifaktirè, founisè, faktori, wholesale, koutim
