Customizable sèl dòz moulen kafe Karakteristik pwodwi
1.Pwisan Pèfòmans Manje: Ekipe ak 50mm plat burrs (40kg kraze fòs) ki delivre 3-6kg nan pwa tè respire pou chak èdtan, balanse efikasite ak presizyon.
2.Versatile & konpatib: Wide sipò vòltaj (110-240V, 50/60Hz) travay globalman; 180W gwo vitès motè (1400RPM) asire fanm k'ap pile ki konsistan.
3.Itilizatè-Zanmitay Design: 500g gwo-tremi pwa ki gen kapasite diminye renouvèlman souvan; lejè (6.5kg nèt) ak dimansyon kontra enfòmèl ant (231445cm) pou fasil plasman.
4.Durable Bati: Kò prensipal aliminyòm ki solid pou itilize alontèm-, ansanm ak yon Hopper PC dirab ki lejè epi ki reziste -.
5.Stylish & Customizable: Disponib nan 4 opsyon koulè (nwa, blan, ajan, wouj) matche ak diferan estetik.




OEM/ODM Moulin Kafe Espesifikasyon
| Spesifikasyon | Detay yo |
|---|---|
| Burrs dyamèt | ∅50mm (plat) |
| Burrs fòs | 400kg |
| Kraze (kapasite kraze) | 3-6kg / èdtan |
| Rated vòltaj / frekans | 110-240V, 50/60Hz |
| Pouvwa nominal (pouvwa motè) | 180 W / 1400RPM |
| Kapasite Hopper pwa | 500g |
| GW/NW | 8.0kg/6.8kg |
| Dimansyon | 23*14.5*45cm |
| Kò prensipal (materyèl) | Aliminyòm |
| Hopper (materyèl) | PC |
| Opsyon koulè | Nwa, blan, ajan, wouj |
An gwo kafe moulin faktori




Eritaj pwofesyonèl ak ki gen eksperyans:
Ak rasin trase tounen nan 2007 (orijinèlman Shangyu City Jiexing Crafts Co, Ltd anba mak "JIEXING"), nou pote plis pase 15 ane nan konsantre espesyalize sou konsepsyon moulin kafe, devlopman, ak pwodiksyon. Prezans depi lontan-nou nan endistri a reflete ekspètiz pwofon nou ak fyab nou nan fabrike bon kalite solisyon fanm k'ap pile-.
Prim Global Sourcing & Konfòmite Kalite:
Tout moulen kafe nou yo prezante burrs enpòte soti nan peyi Itali nan plizyè gwosè (Φ50, Φ64, Φ74, Φ83), asire siperyè presizyon fanm k'ap pile ak rezistans. Chak pwodwi konfòme yo ak estanda kalite entènasyonal strik, sa ki fè òf nou yo fè konfyans ak chache-apre sou mache mondyal yo.
Bonjan kapasite pwodiksyon ak echèl:
Gen yon ekip ki gen plis pase 100 anplwaye, enstalasyon pwodiksyon avanse, ak yon volim lavant anyèl ki depase USD 15,000,000, nou posede echèl la satisfè tou de lòd gwo ak Customized avèk efikasite. To ekspòtasyon 80% nou an (ki kouvri Azi, Ewòp, Amerik, ak pi lwen) pwouve kapasite nou pou satisfè divès demann mache mondyal la.
Fen -a-Kontwòl Kalite Fen:
Nou aplike jesyon bon jan kalite solid nan chak etap nan pwodiksyon -soti nan seleksyon matyè premyè rive nan enspeksyon final pwodwi. Apwòch san konpwomi sa a asire pèfòmans pwodwi konsistan ak fyab, bay satisfaksyon kliyan total.
Sèvis Global & Konsantre Patenarya:
Te sipòte pa yon rezo lavant mondyal etabli, nou ofri sèvis kliyan reponn ak pwofesyonèl nan kliyan atravè lemond. Kit ou bezwen pèrsonalizasyon pwodwi, konsiltasyon lòd, oswa apre-lavant sipò, nou pran angajman pou bati alontèm, relasyon biznis siksè ak patnè atravè mond lan.
Konprann pwoblèm ekspòtasyon...
1. Ki burrs ou itilize?
Enpòte burrs plat Italyen (Φ50/Φ64/Φ74/Φ83) - mete -rezistan, inifòm fanm k'ap pile, bon sant -konsève.
2.Èske moulen gwosè reglabl?
Ajisteman san etap (anplis amann ak koryas) pou espresso, vide-sou, laprès franse, elatriye.
3. Èske materyèl manje-san danje?
Kò alyaj aliminyòm + BPA-gratis manje-PC hopper klas (konfòme ak FDA/EU REACH).
4.Èske mwen ka Customize aparans?
Koulè estanda: nwa / blan / ajan / wouj. OEM personnalisation (logo/koulè) disponib pou MOQ pi gran pase oswa egal a 100 inite yo.
Baj popilè: elektwonik Single Dose Coffee Moulin, Lachin, manifaktirè, Swèd, faktori, wholesale, koutim
