Customizable sèl dòz moulen kafe karakteristik pwodwi
1.Precision Manje Burrs: 74mm plat burrs ak yon long 750kg fanm k'ap pile lavi
2.Grinding Kapasite: 10-19kg pou chak èdtan kraze fòs
3.Versatile pouvwa: 110-240V (50/60Hz) konpatibilite; 600W pouvwa ak 600-1400RPM vitès varyab
4.Practical Design: 120g pwa Hopper kapasite; kontra enfòmèl ant (31 * 15 * 42) cm gwosè
5.Durable Bati: Kò prensipal aliminyòm (disponib nan nwa / blan)
6.Detay pratik: 10.5kg pwa brit / 8.3kg pwa nèt; fonksyon dissipation chalè fanatik




Espesifikasyon moulen kafe OEM/ODM
| Spesifikasyon | Detay yo |
|---|---|
| Burrs dyamèt | 74mm (plat) |
| Burrs pou tout lavi | 750kg |
| Fòs kraze (Kapasite kraze) | 10-19kg / èdtan |
| Rated vòltaj / Frekans | 110-240V, 50/60Hz |
| Rated pouvwa / vitès varyab | 600W/600-1400RPM |
| Kapasite Hopper pwa | 120g |
| G.W/N.W | 10.5kg/8.3kg |
| Dimansyon | (31*15*42)cm |
| Kò prensipal (materyèl) | Aliminyòm |
| Koulè | nwa, blan |
| Fonksyon dissipation chalè | Dissipation chalè fanatik |
An gwo kafe moulin faktori




Bonjan Pwodiksyon & Kapasite Pwovizyon pou
Gen yon ekip ki gen plis pase 100 anplwaye ak enstalasyon pwodiksyon byen -ki ekipe, nou reyalize yon volim lavant anyèl ki depase USD 15,000,000. Liy pwodiksyon solid nou an pèmèt nou ranpli gwo -lòd volim avèk efikasite pandan w ap kenbe bon jan kalite pwodwi ki estab.
Global Export fòs ak rekonesans mache
Nou ekspòte 80% nan pwodwi nou yo sou mache atravè lemond, ak yon rezo lavant mondyal ki byen etabli ki kouvri Azi, Ewòp, Amerik ak lòt rejyon yo. Pwodwi nou yo te genyen gwo rekonesans nan men kliyan atravè diferan mache, pwouve compétitivité nou sou sèn entènasyonal la.
Estratejik Kote Jeyografik & Lojistik Pratik
Sitiye nan vil Shaoxing, nou jwi aksè transpò pratik. Avantaj jeyografik sa a fasilite apwovizyone materyèl bwit efikas, distribisyon pwodwi, ak livrezon alè bay kliyan mondyal, diminye depans lojistik ak tan plon.
Sèvis Kliyan eksepsyonèl ak Angajman Patenarya
Nou bay priyorite satisfaksyon kliyan, nou ofri konsiltasyon konplè pre-lavant, nan-lavant sipò teknik, ak sèvis apre-lavant. Nou fè efò pou nou konstwi relasyon biznis ki gen siksè alontèm ak kliyan atravè lemond, bay tèm koperasyon fleksib ak kominikasyon ki reponn.
Konprann pwoblèm ekspòtasyon...
1.Ki pò ou bato soti?
A: Nou bato soti nanNingbo Port(pò ki pi pre etablisman nou an), ki sipòte transpò efikas kontenè mondyal.
2.Ki sa ki nan tan an plon apre konfimasyon lòd?
A: Pou lòd estanda, pwodiksyon pran 20-30 jou travay; livrezon soti nan Ningbo Port nan pò destinasyon ou anjeneral pran 25-40 jou (varye pa rejyon an).
3.Ki kantite minimòm lòd (MOQ)?
A: MOQ nou an se30 initepou moulen sa a. Pou lòd esansyèl (Pi gwo pase oswa egal a 50 inite), nou ka ofri pri preferansyèl.
4.Èske ou ka okipe clearance koutim pou ekspòtasyon?
R: Wi, nou bay tout sèvis deklarasyon koutim ekspòtasyon (ki gen ladan dokiman tankou fakti komèsyal, lis anbalaj, ak bòdwo chajman) soti nan Ningbo Port.
5. Èske ou ofri FOB Ningbo prix?
A: Absoliman -sitasyon nou yo ka baze sou FOB Ningbo (ki gen ladan lojistik lokal yo, chajman, ak frè koutim ekspòtasyon).
Baj popilè: plat Burr sèl dòz moulen, Lachin, manifaktirè, Swèd, faktori, wholesale, koutim
