Customizable Komèsyal Moulen Kafe Karakteristik pwodwi
1.Ekipe ak 50 mm plat burrs pou pèfòmans konsistan ak inifòm fanm k'ap pile
2.High-motè efikasite ak 180 W pouvwa ak 1400 RPM vitès, fournir 3-6 kg / èdtan fanm k'ap pile kapasite
3.Durable burrs ak yon lavi sèvis long ki rive jiska 400 kg pwa kafe
4.Wide konpatibilite vòltaj (110-240 V, 50/60 Hz), apwopriye pou mache entènasyonal yo
5.Gwo Hopper pwa 500 g pou sipòte itilizasyon kontinyèl ak gwo -volim
6.Solid aliminyòm kò prensipal pou durability amelyore ak dissipation chalè
7.PC materyèl Hopper, ki lejè ak enpak -rezistan, ki pèmèt fasil vizibilite nivo pwa




OEM/ODM Moulin Kafe Espesifikasyon
| Atik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Burrs Dyamèt | Φ 50 mm (plat) |
| Burrs pou tout lavi | 400 kg |
| Fòs kraze (kapasite kraze) | 3-6 kg / èdtan |
| Rated Voltage / Frekans | 110–240 V, 50/60 Hz |
| Pouvwa nominal (vitès motè) | 180 W / 1400 RPM |
| Kapasite Bean Hopper | 500 g |
| Pwa Brit / Pwa Net | 8.0 kg / 6.8 kg |
| Dimansyon | 23 * 14.5 * 45 cm |
| Materyèl prensipal kò | Aliminyòm |
| Materyèl Hopper | PC |
| Opsyon koulè | Nwa, Blan, Ajan, Wouj |
An gwo kafe moulin faktori




Depi lontan-eritaj mak
Soti nan 2007 kòm Shangyu City Jiexing Crafts Co, Ltd., "JIEXING" mak la pote plis pase yon dekad nan kredibilite nan devlopman moulen kafe ak manifakti.
Konpozan otantik segondè -
Tout burrs kritik nan espesifikasyon Φ50, Φ64, Φ74, Φ83 yo soti dirèkteman nan peyi Itali, garanti eksepsyonèl presizyon fanm k'ap pile ak durability pwodwi.
Lajè-Anprint Global
Avèk 80% nan pwodwi ekspòte globalman, lavant nou an rive nan pwolonje atravè Azi, Ewòp, Amerik, ak lòt rejyon kle yo, reflete akseptasyon mache entènasyonal yo.
Fen-a-Fen Ekselans Operasyon
Ak apiye pa 100+ anplwaye pwofesyonèl yo,-dènye-enstalasyon pwodiksyon-atistik yo, ak kontwòl kalite konplè-sik, nou bay bon jan kalite pwodwi ki konsistan ak sipò kliyan reponn.
FAQ
1. Ki kalite burrs moulen sa a itilize?
Li ekipe ak 50 mm plat burrs, ki bay pèfòmans stab fanm k'ap pile ak gwosè patikil ki konsistan.
2. Ki kapasite fanm k'ap pile pou chak èdtan?
Moulen an ka trete apeprè 3-6 kg pwa kafe pou chak èdtan, tou depann de anviwònman moulen ak kalite pwa.
3. Ki sa ki dire lavi burr espere?
Burrs yo fèt pou itilize alontèm-epi yo ka moulen jiska 400 kg pwa kafe nan kondisyon nòmal fonksyone.
4. Ki vòltaj machin nan sipòte?
Li sipòte yon seri vòltaj lajè nan 110-240 V ak frekans 50/60 Hz, apwopriye pou pifò mache entènasyonal yo.
Baj popilè: moulen kafe ti elektrik, Lachin, manifaktirè, founisè, faktori, wholesale, koutim
